środa, 12 listopada 2014

Filcowy mega pojemnik

Już od jakiegoś czasu chodził za mną filc. Potem ja chodziłam za filcem. A jak już go nabyłam, to czas obszedł się z nami okrutnie i filc musiał swoje odleżeć. Na szczęście wcale się nie pogniewał, a mi przyszedł do głowy fajny i praktyczny pomysł. Oczywiście, z potrzeby wnętrza. Wnętrza sypialni :)
Po przeprowadzce nie mam jeszcze swojego kąta do szycia. Pewnie jeszcze długo na niego poczekam, bo są ważniejsze potrzeby niestety :( Póki co szyję stole kuchennym a tkaniny mam trzymac na regale.  No właśnie. Na regale, który:
- jest okropnie brzydki
- jest plastikowy!!!! Fuj!
- jest za szeroki, więc stoi bokiem
- nie mam do niego dobrego dostępu

Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Postanowiłam więc się jednak trochę przełamać i go poprawić. Regał stoi w kącie bokiem, więc jest głęboki i wąski. Tragedia, szczególnie jak się ma przed sobą wielki brzuchol.... Postanowiłam więc sobie ułatwić życie i uszyłam z filcu wielgachne pudło na tkaniny. Nie jest idealne- trochę źle wymierzyłam półkę i pojemnik ledwo tam wchodzi. Poza tym jeden głęboki pojemnik to był kiepski pomysł, bo jednak tkaniny też swoje ważą. Trudno. Na wrzucenie na bloga czekają już cierpliwie dwa kolejne- tym razem mniejsze. Pojawią się jak tylko wyjdzie słoneczko i zrobię zdjęcia, ale strasznie mi się podobają i na pewno będzie ich jeszcze więcej :)

Tymczasem... tadam:

Przy okazji widać, jaki mam kolor ścian w sypialni :)
 Okienko z przodu, żebym wiedziała mniej więcej, co jest w środku
 Całkiem pojemny ten pojemnik....
 Z boku ręcznie zszyty


Tak się prezentuje na regale. Musiałam go przepakować, żeby się tam w ogóle zmieścił....
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz