piątek, 31 marca 2017

Teraz ja- Kobieta. Marzec.

Czas na podsumowanie kolejnego miesiąca zabawy organizowanej przez Elę.

W tym miesiącu udało mi się podopieszczać trochę samą siebie, ale też rodzinka o mnie zadbała. Na początku miesiąca miałam urodziny i dostałam super prezenty. Część to rzecz, którą zamówiłam u moich sióstr- nowy obiektyw. A reszta (statyw do teł fotograficznych) to już inicjatywa sióstr. Oba prezenty sprawiły mi ogromną radość :)

Od razu musiałam je wypróbować.

                                            


Ale tego jeszcze mi było mało, więc zrobiłam sobie sama prezent i kupiłam jeszcze dodatkowo pierścienie pośrednie, żeby móc fotografować z naprawdę bliska :)

4 komentarze:

 1. WOW Anka...szczenę zbieram z klawiatury, mega mega cudne zdjęcia, ale nic nie przebije tej Małej Damy w szpilkach. BOSKA Damulka!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, Elu :* Cały czas się jeszcze uczę i widzę niedoskonałości, ale wreszcie zaczynam być z siebie zadowolona :) To mi daje tyle energii, że hej :) W tym tygodniu robię pierwszą sesję dziecięcą dla obcych ludzi i jestem mega podekscytowana. Na szczęście, robię ją za darmo, więc stres opanowany w miarę :) Potem się pochwalę (dlatego za darmo, żeby portfolio rozbudować :))

   Usuń
 2. Cudne fotki

  Zapraszam do mnie na rozdanie
  http://przypudrujmynosek.blogspot.com/2017/03/wiosenne-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń