niedziela, 7 lipca 2013

Jeansowa spódniczka

Miałam dzisiaj potrzebę iść do Biedronki. Otworzyłam więc szafę i.....okazało się, że ja to się właściwie nie mam w co ubrać. Właśnie wczoraj przetarły mi się moje rybaczki, a spódnice  w mojej szafie są raczej na cieplejsze dni. Miałam tam kiedyś jakieś 2-3 fajne spódnice na lato, ale te wredne robaczki, które mieszkają w mojej szafie mi je skurczyły. Te, wiecie, no.....O!  Kalorie! :)

No więc nie pozostało mi nic innego, jak tylko coś sobie szybko uszyć. Na szczęście jakiś czas temu poukłądałam sobie ładnie w dużych kopertach szablony z papavero i wyprałam jeans zakupiony na allegro. Skrojenie zajęło mi więc ok. 15 minut. Szycie niewiele więcej. Spódniczka powstała w około 2 godzinki. Do Biedronki zdążyłam. Tylko aptekę mi zamknęli 3 minut wcześniej. Trudno. Wyglądałabym głupio lecąc do apteki w samych majtkach :)

Proszę zwrócić uwagę tylko i wyłącznie na spódniczkę. Na moje 130 kg żywej nadwagi nie :) W tle Igła w kaftaniku :)Dlaczego rozporek zawsze mi tak odstaje?

 Nie wyprasowałam zamka przed wszycie i jest widoczny. Trudno. Przeżyję.
 Tu lepiej widać karczek
 Odszycie karczku - w kwiatki dla urozmaicenia :)

6 komentarzy:

 1. No i już masz się w co ubrać...a rozporek może przestębnuj i lekko się położy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja Droga zgłoszę się do ciebie po jakieś spódniczki bo w mojej szafie wieje pustką.A co do kalorii to ostatnio wyczytałam ich nową definicję słownikową.
  Oryginał był po angielsku ale w wolnym tłumaczeniu to brzmiało mniej więcej tak:
  Kalorie
  (rzeczownik)
  Maleńkie istotki które zamieszkują twoją szafę i każdej nocy zszywają twoje rzeczy nieco ciaśniej.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie skłamałam ...w mojej szafie nie wieje pustką bo ja jeszcze nie mam szafy.WYBACZ.Co nie zmienia faktu, że będę cię męczyć o spódnice.Miłego Dnia

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna kiecka :) Zaraz lecę robić wykrój z papavero :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leć, leć, bo bardzo fajnie się ją nosi. To już moja trzecia czy czwarta z tego wykroju.

   Usuń