poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Spodenki z opóźnieniem.

I to ze sporym, więc już nie będę pisać, kiedy zamówione, bo wstyd.....
Ale wreszcie udało mi się zebrać w sobie i je uszyć :) Nadal siedzi we mnie jakiś strach przed zepsuciem tkaniny i...odkładam szycie w nieskończoność. Aż w końcu czuję już nóż na gardle i siadam. I nagle okazuje się, że nie taki diabeł straszny i jakoś to idzie.
Szyłam je szybko, bo chciałam wysłać zanim pojechaliśmy na wakacje. Julka mnie zapytała czy zabieramy nad morze maszynę do szycia......

Oto zamówione spodenki (kolory nieco przekłamane, bo sesja nocna to była :) ) podwójne zestaw guziczków dla lepszej regulacji
 Strasznie mi się te guziki podobają :)Podobno małemu właścicielowi się spodobały, więc jestem zadowolona :)

Zauważyłam właśnie, że mam już ponad 900 komentarzy na blogu i 90 obserwatorów. I tak sobie myślę, że jak dojdę do 1000 komentarzy i 100 obserwatorów, trzeba będzie zorganizować jakieś candy :) Na razie nie mam na nie pomysłu, ale jeśli jakieś macie, chętnie poczytam.

Wprowadziłam też małą zmianę odnośnie komentarzy. Nie będą się już one pojawiały zaraz po wysłaniu. Uruchomiłam ich moderowanie, bo lubię na każdy odpowiedzieć, a teraz mi jakoś umykają niektóre. Szczególnie te do starszych postów. Od teraz będę już na bieżąco :)

Pozdrawiam poniedziałkowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz